Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024
Asistnet Work Group

Młodszy operator maszyn/operator maszyn

  • Środa Śląska, dolnośląskie pow. średzki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Młodszy operator maszyn/operator maszyn

ASIST/V/MOM/08/2023

Obowiązki

  • - ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • - sprawdzanie jakości wyprodukowanych części
  • - wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej
  • - wymiana narzędzi skrawających i pił z nastawami
  • - utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy
  • - osiąganie założonych celów wydajnościowych i jakościowych

Wymagania

  • - wykształcenie min. zawodowe, mile widziane - zawodowe techniczne w zakresie obróbki skrawaniem, mechanicznym bądź pokrewnym
  • - doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • - umiejętności czytania rysunku technicznego
  • - umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • - otwartości na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • - wysokiej motywacji do pracy i budowania razem z nami kultury organizacyjnej opartej na odpowiedzialności, szacunku, współpracy
  • - samodzielności, dokładności, dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • - umowę o pracę tymczasową
  • - możliwość przejęcia pracownika bezpośrednio do firmy klienta po ok. 2-3 miesiącach
  • - wynagrodzenie ustalane indywidualnie z pracownikiem: od 4300 do 5100 zł brutto
  • - premię frekwencyjną w wysokości 300 zł brutto
  • - pracę w soboty, niedziele oraz święta - 100% płatne
  • - pracę w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6
  • - możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie