Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Asistnet Work Group

Pracownik produkcji wodomierzy

  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Aktualnie dla naszego klienta, lidera względem produktów i usług w zakresie pomiaru wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej poszukujemy pracowników produkcji do długofalowej współpracy.Miejsce pracy: Jaryszki – zapewniamy transport za symboliczne 1 zł miesięcznie z wielu miejsc w Poznaniu (Aleje Solidarności, Żeromskiego/Dąbrowskiego, Dworcowa, AWF Lotos, os. Jagiellońskie, Orlen Katowicka, Żerniki)

AW/A/PP/03/24

Obowiązki

  • Montaż, demontaż oraz czyszczenie form wtryskowych
  • Regulacja oraz nadzór procesu produkcyjnego zgodnie z kartami technologicznymi
  • Prosta obsługa wtryskarki
  • Kontrola jakościowa elementów
  • Podstawowa praca przy komputerze

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu swoich zdań
  • Zdolności manualne – praca przy małych elementach
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 4240 zł brutto
  • Premia do 10% wysokości wynagrodzenia
  • Umowę o pracę
  • Transport za symboliczne 1 zł miesięcznie z wielu punktów Poznania (Aleje Solidarności, Żeromskiego/Dąbrowskiego, Dworcowa, AWF Lotos, os. Jagiellońskie, Orlen Katowicka, Żerniki)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kawę i herbatę
  • Długofalową współpracę – z nami nie musisz się martwić o stabilność zatrudnienia
  • Kompleksowe wdrożenie i opiekę mentora