Specjalista ds. e-commerce

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pow. ostrowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach e-commerce
  • udział w opracowaniu i realizacja strategii marketingowej w internecie
  • tworzenie strategii sprzedaży oraz logistyki sklepu
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu maksymalizację sprzedaży
  • ciągła poprawa widoczności i atrakcyjności sklepu
  • bieżąca administracja sklepu internetowego i obsługa klientów
  • monitorowanie aktualności oferty w sklepie internetowym
  • bieżąca analiza działania sklepu internetowego w celu optymalizacji jego działania
  • współpraca z innymi działami
  • rozwijanie sklepu na marketplace

Nasze wymagania

  • zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami
  • doświadczenie w projektach e-commerce
  • pomysłowość, samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na działanie i wynik
  • nastawienie na szukanie rozwiązań, współpraca w zespole
  • doświadczenie w sprzedaży Amazon
  • doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Intar sp. z o.o. 63-400 Ostrów Wielkopolski Odolanowska 60, NIP: 6222430543 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)