Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ControlTec Sp. z o.o.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki. Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasz zespół liczący ponad 150 osób tworzą inżynierowie: technolodzy, projektanci, automatycy, robotyce oraz elektrycy.

W trakcie 15 lat realizacji projektów nasi specjaliści zdobyli teoretyczne i praktyczne umiejętności oprogramowania systemów sterownikowych oraz DCS różnych producentów. Wiedzę tę traktujemy jako narzędzie do rozwiązywania problemów inżynierskich i technologicznych.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska specjalistyczne (techniczne)
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodami tradycyjnymi i Direct Search
  • Analiza i selekcja aplikacji pod kątem konkretnych projektów
  • Planowanie i udział w spotkaniach rekrutacyjnych, utrzymywanie kontaktu z kandydatem podczas wszystkich etapów rekrutacji (dbałość o Candidate Experience)
  • Współpraca z Menedżerami w obszarze realizacji procesów HR
  • Poszukiwanie oraz rekomendowanie nowych rozwiązań
  • Organizacja działań onboardingowych
  • Wsparcie w działaniach Employer Branding i komunikacji wewnętrznej
  • Aktywny udział w projektach z obszaru HR

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie rekrutacji - najlepiej w firmie inżynieryjnej
  • Doświadczenie w skutecznej realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne różnego szczebla
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi Direct Search
  • Umiejętność efektywnego korzystania z Social Media w obszarze rekrutacji
  • Doświadczenie w organizowaniu działań Employer Brandingowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Inicjatywa i energia w działaniu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, socjologia, psychologia)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, premie świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)
  • Realny wpływ na kreowanie swojego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Gwarantujemy dużą samodzielność i niezależność na stanowisku
  • Propagujemy kulturę pracy opartą na pracy zespołowej
  • Pracę w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ControlTec Sp. z o.o. 50-512 Wrocław Tarnogajska 11-13, NIP: 8992521403 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)