Pracownik Polowy

  • Września, wielkopolskie pow. wrzesiński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Fertico Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem działającym w branży logistycznej. Zajmujemy się gównie magazynowaniem substancji chemicznych, kompleksową obsługą logistyczną oraz krajowym i międzynarodowym transportem drogowym. Nowoczesne zaplecze logistyczne, zaawansowane systemy i rozwiązania, doświadczenie, rzetelność i miła obsługa pozwalają na profesjonalną realizację usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i zakładanie polowych doświadczeń
  • prace pielęgnacyjne na prowadzonych doświadczeniach
  • wykonywanie zabiegów ochrony na poletkach doświadczalnych

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy polowej
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • prawo jazdy kategorii B
  • prawo jazdy kategorii C będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w branży rolniczej lub prowadzenie własnego gospodarstwa rolniczego

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • wynagrodzenie adekwatne do posianych kwalifikacji i umiejętności

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)