Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
  • Kolbuszowa, podkarpackie pow. kolbuszowski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Firma Newborn Plastic s.c. Marcin Mitura Urszula Mitura poszukuje kandydatów na stanowisko :

Mechanik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • ·Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • ·Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
  • ·Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • ·Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • ·Zarządzanie zapasami części zamiennych
  • ·Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Wymagania:

  • ·Wykształcenie średnie techniczne
  • ·Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • ·Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • ·Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych
  • ·Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe, etc
  • ·Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3
  • ·Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • ·Dyspozycyjność, rzetelność, punktualność, odpowiedzialność
  • ·Prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych
  • Dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • Bony świąteczne