Doradca Nieruchomosci

  • Kraków, małopolskie

Pośrednik

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma NISZA, renomowana firma działająca w branży nieruchomości, poszukuje ambitnych i dynamicznych osób do pracy w naszym biurze w roli Doradcy Nieruchomości.Obowiązki:- Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych- Doradztwo klientom w zakresie transakcji nieruchomościowych, w tym sprzedaży, wynajmu i zarządzania nieruchomościami- Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości oraz organizacja wizyt- Negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji- Monitorowanie rynku nieruchomości i śledzenie trendówWymagania:- Doświadczenie w branży nieruchomości mile widziane, lecz niekonieczne (szkolenie zapewniane)- Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne- Zaangażowanie i chęć rozwoju w dziedzinie nieruchomości- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)Oferujemy:- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego- Szkolenia i wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego- Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespoleJeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz rozwijać się w branży nieruchomości, prześlij swoje CV na adres email: Aplikuj wraz z krótkim listem motywacyjnym.Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

1

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)

Podobne oferty pracy