Loredo Res Sp. z o.o.

Technik obiektu

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa techniczna powierzonego budynku lub budynków;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania urządzeń i systemów;
  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z przeglądów i prac dodatkowych;
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Technicznego Obiektu.

Nasze wymagania

  • Zapraszamy do aplikowania również kandydatów niespełniających wszystkich poniższych wymagań, umożliwiamy przyuczenie do pracy;
  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - hydrauliczne, elektryczne, HVAC lub automatyka);
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych, urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS;
  • Konieczna jest dobra znajomość języka polskiego;
  • Uprawnienia SEP - umożliwiamy zdobycie / uzupełnienie uprawnień przy podjęciu u nas pracy;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność;

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnych budynkach;
  • Możliwość poznania technologii opartych o BIM;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwe również inne formy współpracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)