Loredo Res Sp. z o.o.

Kierownik techniczny obiektu

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie realizacją eksploatacji technicznej budynku lub budynków;
  • Nadzór nad realizacją konserwacji planowej (PPM); koordynację prac techników, kontrolę jakości i terminowości wykonania, sporządzanie raportów;
  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów;
  • Analizę kosztów ponoszonych przez Klienta i poszukiwanie sposobów na ich optymalizacją;
  • Koordynację i zarządzanie podległymi usługami świadczonymi Klientowi zgodnie z Umową;
  • Prowadzenie i nadzór nad systemem informacji o budynkach, urządzeniach w nich zainstalowanych oraz innych danych dotyczących technicznego utrzymania budynków;
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej budynków Klienta;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników;
  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków handlowych, biurowych, itp. na stanowisku kierowniczym;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesu zarządzania usterkami gwarancyjnymi;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego;
  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń: elektrycznych, HVAC, p. poż., niskoprądowych i systemów BMS;
  • Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami;
  • Uprawnienia min. SEP Gr. I i II E, mile widziane w zakresie dozoru;
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnych budynkach, w których wdrażamy nowatorskie rozwiązania;
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony przełożonych;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Pakiet medyczny finansowany przez Pracodawcę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)