Planista transportu

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w obszarze logistyki oraz nadzor nad płynnością łańcucha dostaw
  • Organizacja transportu międzynarodowego oraz krajowego
  • Organizacja transportu odbiorów palet i zwrotów od klientów
  • Rozliczenia faktur transportowych i wystawianie not obciążeniowych
  • Awizacje załadunków / rozładunków
  • Kontrola wskaźników jakości transportu, optymalizacja procesów
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie dostaw i optymalizacji kosztów
  • Kontrola budżetu transportowego
  • Uczestnictwo w projektach logistycznych, transportowych - krajowych i międzynarodowych
  • Współpraca wewnętrzna z innymi działami firmy oraz z operatorami logistycznymi i magazynami fabryk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1/B2) – warunek konieczny!
  • Podstawowa wiedza z zakresu transportu i czasu pracy kierowcy, znajomość procedur celno-skarbowych i Incoterms
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży słubowych krajowych i zagranicznych
  • Proaktywna postawa i chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, otwartość na współpracę
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość SAP i Transporeon będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjną premię roczną
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BA GLASS POLAND SP Z O O 60-349 Poznań ul. Ostroroga 8/1, NIP: 5272640420 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)