Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
„Wodociągi Płockie” Sp. z o.o.

Monter sieci wod-kan - Wydział Sieci Kanalizacyjnej / Wydział Sieci Wodociągowej

  • Płock, mazowieckie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji "aplikuj" na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail: Aplikuj

Obowiązki

  • montaż sieci i przyłączy kanalizacyjnych/wodociągowych;
  • udział w pracach awaryjnych na sieciach kanalizacyjnych/wodociągowych;
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych i remontowych związanych z utrzymaniem systemu dystrybucji wody oraz urządzeń na sieci wodociągowej (dot. Wydziału Sieci Wodociągowej);
  • wykonywanie prac remontowych w studniach kanalizacyjnych;
  • wykonywanie prac pomocniczych przy budowie i eksploatacji sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych/wodociągowych;
  • obsługa przepompowni ścieków (dot. Wydziału Sieci Kanalizacyjnej);
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych maszyn i urządzeń przepompowni sieciowych (dot. Wydziału Sieci Kanalizacyjnej);
  • wykonywanie prac konserwacyjnych związanych z utrzymaniem ruchu obiektów przepompowni sieciowych (dot. Wydziału Sieci Kanalizacyjnej);
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów PPOŻ i BHP;
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt;
  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania

  • udokumentowane - minimum 2 - letnie doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy (w firmach wykonawczych lub eksploatacyjnych);
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe;
  • czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • samodzielność podczas wykonywania powierzanych prac, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dobra organizacja pracy;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji sanitarnych;
  • samodzielne wykonywanie instalacji w systemach: uszczelkowych, zaciskowych, gwintowanych, skręcanych, zgrzewanych i montażu armatury;
  • umiejętność wykonywania prób i pomiarów instalacji;
  • umiejętność organizacji materiałów, sprzętu i narzędzi do montażu;
  • praca w systemie zmianowym/równoważnym;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę w firmie ze 130-letnią tradycją,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • motywacyjne premie i nagrody wynikające z systemu ocen pracowniczych,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych – na życie i zdrowotne,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, niskooprocentowane pożyczki, itp.),
  • kursy zawodowe i szkolenia specjalistyczne.

  • Telefon kontaktowy: 24 364 42 12
  • Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji "aplikuj" na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail: Aplikuj