Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Pomocnicy na budowie przy montażu instalacji fotowoltaicznych

  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy pracowników na stanowisko:Pomocnicy na budowie przy montażu instalacji fotowoltaicznych.

Obowiązki

  • pomoc przy montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie.

Wymagania

  • zaangażowanie,
  • punktualność,
  • sumienność wykonywania powierzonych zadań,
  • przestrzeganie zasad panujących w miejscu pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B. można i bez,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 20 zl/netto na godzinę,
  • umowa o prace na pełen etat,
  • grafik: od 07:00 do 17:00 od pon do pt.
  • zakwaterowanie i odzież roboczy po stronie pracodawcy,
  • szkolenia w zakresie instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych,
  • pracę w zgranym i energicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne warunki pracy,
  • dla obywateli innych Państw: pełne wsparcie procesu legalizacji pobytu i pracy dla pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii.