• Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Mitsubishi Electric Europe B.V., oddziałem w Polsce, częścią renomowanej międzynarodowej korporacji z ponad stuletnią historią innowacji i doskonałości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1921 roku w Japonii, gdzie staliśmy się liderem w rozwijaniu myśli technicznej i wprowadzaniu na rynek przełomowych produktów. Dziś, z główną siedzibą w Balice, Polska, kontynuujemy misję wykorzystywania naszych technologii do codziennego przyczyniania się do rozwoju społeczeństwa. Specjalizujemy się w szerokim spektrum dziedzin - od automatyki przemysłowej, poprzez technikę satelitarną i kosmiczną, aż po technologie komunikacyjne i informacyjne. Nasze produkty i rozwiązania, takie jak sterowniki PLC, CNC, przetwornice, panele operatorskie, roboty przemysłowe, czy aparatura niskiego napięcia, są synonimem najwyższej jakości i innowacyjności. Jesteśmy dumni, że nasze biura i zakłady można znaleźć na całym świecie, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Nasze zaangażowanie w tworzenie nowych technologii jest nieustające. Jesteśmy pionierami w branży, a nasza praca przekłada się na realne rozwiązania, które ułatwiają życie i pracę ludzi na całym świecie. W Polsce, nasz oddział nie tylko dostarcza zaawansowane technologicznie produkty, ale także oferuje wsparcie techniczne, szkolenia i serwis, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał naszych innowacji. Jako Mitsubishi Electric, zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie. Nasze podejście do biznesu opiera się na zaufaniu, jakości i odpowiedzialności. Dążymy do tego, aby każde nasze działanie było krokiem naprzód w kierunku lepszej przyszłości dla wszystkich. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej nieustającej podróży ku doskonałości.

Inżynier wsparcia technicznego ATA/ATW

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne klientów firmy (telefoniczne oraz e-mailowe)
  • Wyjazdy serwisowe: uruchomienia, konfiguracja, diagnostyka systemów klimatyzacji oraz pomp ciepła
  • Prowadzenie autoryzacyjnych szkoleń technicznych z zakresu urządzeń (ATA/ATW)
  • Wsparcie techniczne dla innych działów przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze, chłodnictwa, wentylacji, ogrzewnictwa
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna z obszaru HVAC i automatyki
  • Uprawnienia SEP G1, F-GAZ
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych, prowadzeniu szkoleń etc.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon, plecak narzędziowy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Karta lunchowa do wykorzystania w dowolnych punktach gastronomicznych
  • Bogaty pakiet benefitów

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)