Funkcjonariusz straży granicznej

  • Kłodzko, dolnośląskie pow. kłodzki

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie : średnie
    Umiejetności : inne szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie www. nadodrzanski.strazgraniczna.pl
    Znajomość języków obcych : obowiązek zaliczenia testu pisemnego na poziomie szkoły średniej z wybranego języka obcego
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 841,9 do 6 667,3 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : w trakcie trwania kursu od 4841, 90 brutto ( 4 406,13 zł netto - poniżej 26 r.ż, 4 155,13 zł netto powyżej 26 r. ż.)
    po ukończeniu szkolenia od 6 667,30 zł brutto ( 6 067,24 zł netto- poniżej 26 r.ż., 5 597,24 zł netto powyżej 26 r.ż ).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 24 dni temu)