Elektromechanik pojazdów samochodowych

  • Kielce, świętokrzyskie

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: Diagnozowanie usterek samochodów marki Lexus, Montaż akcesoriów samochodowych, Obsługa urządzeń do monitorowania, pomiarów, oprzyrządowania oraz testerów diagnostycznych. Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw samochodów marki Lexus
    Korzystanie z programów KANRI, TechDoc, TOYOTA learn SABA
    Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Elektromechanika. Znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów. Zaangażowanie w powierzone zadania. Prawo jazdy kategorii B
    Znajomość programów diagnostycznych.Znajomość programu KANRI będzie dodatkowym atutem
    Pracodawca oferuje: Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE DILERSKIEJ ROMANOWSKI, będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych radomskim, świętokrzyskim i małopolskim. Umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie (zasadnicze plus system premiowy) adekwatne do osiąganych wyników. Niezbędne narzędzia pracy. Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Atrakcyjną ofertę pracowniczą możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach. Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego. Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne. Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + system premiowy / wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą /
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)