Egzaminator spawalniczy- inspektor w jednostce certyfikującej

  • Tczew, pomorskie pow. tczewski

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Znajomość technologii, dokumentacji i symboliki z zakresu spawalnictwa, antykorozji, badań NDT i DT oraz podstaw mechaniki ogólnej, znajomość norm z serii ISO 15614, ISO 96,6 itp.,
    Znajomość zasad funkcjonowania systemów zarządzania jakością takich jak EN ISO/IEC 17020 i 17024, ISO 9001, ISO 13834, znajomość dyrektywy ciśnieniowej PED
    Komunikatywność, umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu, otwartość na nowe wyzwania. Popełnione technologie spawania w zakresie różnych materiałów, pozycjach spawania itp. w liczbie minimum 5-8 sztuk. Studia podyplomowe IWE, mile widziane uprawnienia w zakresie UDT wg ISO 9712 w metodach powierzchniowych VT, PT lub MT. Mile widziane rekomendacje i poświadczenia dotyczące odbytych aktywności i prac. Wszelkie dodatkowe kursy i szkolenia będą dodatkowym atutem- zwłaszcza z zakresu spawalnictwa. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów Office, prawo jazdy kat. B, pro-aktywność, nastawienie na rozwój, gotowość do podjęcia podróży służbowych w kraju i zagranicę w ramach obowiązków służbowych. Chęć podjęcia długotrwałej i perspektywicznej współpracy z intensywnie rozwijającą się firmą HMS, dobry stan zdrowia. Aktualny test widzenia wg.ISO 9712 będzie dodatkowym atutem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Do uzgodnienia z pracodawcą.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)