Specjalista ds marketingu (4500 PLN netto, orzeczenie o niepe

STEON SERWIS
  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firmy STEON FM Sp Z OO oraz KONTAKT OCHRONA Sp Z OO zatrudnią osobę , która zajmie się marketingiem i tworzeniem contentu w naszych firmach .Jesteśmy firmą świadczącą usługi ochrony i sprzątania. Miejscem pracy będą Niepołomice (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

samodzielne tworzenie i zarządzanie treścią w mediach społecznościowych : facebook Steon i Kontakt Ochrona

wykonywanie i obróbka zdjęć na potrzeby mediów społecznościowych

zarządzanie wizytówkami Google (głównie godziny otwarcia i zamknięcia biur w święta)

udział w tworzeniu materiałów reklamowych

koordynacja powierzonych projektów marketingowych

wyszukiwanie gadżetów reklamowych związanych z branżą ochrony i sprzątania

współpraca z innymi działami firmy (głównie dział handlowy)

troska o pozytywny wizerunek firmy

analiza trendów związanych z działaniami marketingowymi

analiza działań konkurencji

Oczekujemy:

Znajomości trendów w prowadzeniu mediów społecznościowych

Komunikatywności i posiadania łatwości do nawiązywania relacji z ludźmi

Umiejętności organizacji pracy

Zaangażowania w wykonywane obowiązki

Znajomości pakietu Microsoft Office

tzw "lekkie pióro"

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok

Umiejętności planowania pracy własnej

Samodzielności

Odpowiedzialności i rzetelności i umiejętności analitycznych

a przede wszystkim odwagi i kreatywności

Oferujemy :

wynagrodzenie na umowę o pracę (pełen etat) w wysokości 4242 PLN brutto + umowa zlecenie za obowiązki wykonywane na rzecz naszej drugiej spółki. W sumie podstawa wynagrodzenia to na okresie próbnym 4000 PLN netto. Po okresie próbnym wynagrodzenie 4500 PLN netto.

• rodzinną i życzliwą atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”,

• stanowisko pracy dostosowane do Twoich potrzeb

• niezbędne narzędzia pracy.

• szkolenie, pomoc i wsparcie zawsze kiedy będzie ci potrzebne

dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego (wszystko po okresie próbnym)

Zatrudnimy osoby niepełnosprawne z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem:

• ZNACZNYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E),

• UMIARKOWANYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą portalu Lento. Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)