Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Młodszy inspektor nadzoru budowlanego PINB w Tarnobrzegu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu
  • Tarnobrzeg, podkarpackie pow. Tarnobrzeg

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa, jednozmianowa.

Kontrole w terenie.

  • prowadzenie postępowań administracyjnych wynikających z ustawy Prawo budowlane
  • przeprowadzanie kontroli: budów w zakresie prawidłowości procesu budowlanego, obiektów budowlanych w zakresie utrzymania obiektów
  • przeprowadzanie kontroli obowiązkowych
  • przygotowywanie projektów pism, wezwań, zawiadomień, postanowień i decyzji w prowadzonych postępowaniach administracyjnych
  • przyjmowanie interesantów i udzielanie informacji

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe budownictwo
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego budownictwo
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane i aktó wykonawczych, Kodeksu postępowania administracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników