AUTO-GAZDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Doradca serwisowy/ Doradca Klienta ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Katowice, śląskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów - pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to 8 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroen, DS, Mazda, Skoda oraz Seat na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.

Wielomarkowy Autoryzowany Dealer Samochodów Auto-Gazda Group poszukuje kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków

  • obsługa klientów w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji,
  • dbałość o zadowolenie klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi,
  • koordynowanie prac oraz opieka nad samochodem klienta.

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • umiejętność odczytu kalkulacji szkód,
  • prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej,
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.
  • Administratorem danych osobowych jest AUTO GAZDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-200 Pszczyna ul. Bielska 31D, NIP: 6381798416. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTO GAZDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-200 Pszczyna ul. Bielska 31D, NIP: 6381798416 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)