• Barlinek, zachodniopomorskie pow. myśliborski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Praca socjalna
  • Inne wymagania: O dane stanowisko mogą ubiegać się osoby, które spełniają jeden z poniższych warunków: ukończyły studia wyższe na kierunku praca socjalna; ukończyły studia wyższe do 2013 r. na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie; ukończyły kolegium pracowników służb społecznych, ukończyły studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z wyżej wymienionych kierunków.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia dodatkowo wypłacany dodatek dla pracownika socjalnego w wysokości 400 zł oraz dodatek stażowy naliczany w % od kwoty zasadniczej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)