• Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie pow. ząbkowicki

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: (elektryk, automatyk, mechatronik, elektronik lub pokrewne)
  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV,RYSUNEK TECHNICZNY
  • Inne wymagania: Umiejętność czytania i aktualizowania dokumentacji technicznej
    organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.
    Znajomość pracy ze sterownikami PLC mile widziane
    Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 KV.
    Doświadczenie zawodowe*: Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 6 00 14 00 możliwość ustalenia innych godzin pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)