• Kielce, świętokrzyskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: - prowadzenie pełnej księgowości Wspólnot Mieszkaniowych- księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
    księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie kont księgowych, wykonywanie rozliczeń,sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, obsługa klienta, dokonywanie płatności, korespondencja z urzędami.
    ; znajomość podstaw księgowości, odpowiedzialność, sumienność i terminowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, sprawna organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, kultura osobista
    Pracodawca oferuje: stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, odpowiedzialną , samodzielną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, pracę w miłej atmosferze w prężnie rozwijającym się zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)