Praca w branży ubezpieczeniowo-finansowej

Natalia Łapko
  • Lubań, dolnośląskie pow. lubański

Księgowy

Umowa o pracę

Cześć, pracuje branży ubezpieczeniowo-finansowej, poszukuje osoby na stanowisko Konsultanta ds. Ubezpieczeń i Finansów, która dołączy do naszego profesjonalnego zespołu. Jeśli masz zapał do pracy, umiejętności komunikacyjne oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja Lubań, lecz nie ma znaczenia z jakiego miasta w Polsce jesteś, możesz pracować z dowolnego miasta.

Obowiązki:

Doradztwo w zakresie ubezpieczeń i produktów finansowych dla klientów indywidualnych i biznesowych

Budowanie długofalowych relacji z klientami opartych na zaufaniu i profesjonalizmie

Analiza potrzeb klientów i proponowanie spersonalizowanych rozwiązań finansowych

Wymagania

Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Niekaralność

Wykształcenie minimum średnie

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na osiąganie celów oraz chcesz rozwijać się w branży ubezpieczeniowo-finansowej, prześlij swoje CV

Praca równych szans i zachęcam wszystkich zainteresowanych kandydatów do aplikowania, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia czy niepełnosprawności.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)