Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Specjalista ds. zatrudnienia i płac

PPHU ANTRO Andrzej Trociński
  • Chełm, lubelskie pow. Chełm

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo "ANTRO" w Chełmie powstało w 1988 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w realizacji obiektów budowlanych o wysokim standardzie wykończenia. Wykonujemy kompleksowo prace budowlane i instalacyjne w obiektach bankowych, biurowych, hotelowych, mieszkalnych, medycznych, przemysłowych i magazynowych na terenie całego kraju. Dysponujemy fachową, solidną i przeszkoloną kadrą pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Specjalista ds. zatrudnienia i płac

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,
- sporządzanie sprawozdań,
- naliczanie wynagrodzeń,
- współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

– praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
- znajomość przepisów; kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, świadczeń chorobowych, emerytur i rent z funduszu ZUS,
- umiejętność obsługi oprogramowania kadrowo-płacowego, programu Płatnik,
- odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- samodzielność, systematyczność i terminowość,
- komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy

- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę,
- odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.
Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail celem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.