• Świdnica, dolnośląskie pow. świdnicki

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: zgodnie z art.116 ust.1 .Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków: 1. posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych; 2. ukończyła studia wyższe o kierunku praca socjalna; 3. do dnia 31.12.2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunku studiów: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie. Osoba ta wykaże, że zrealizowała wymaganą liczbę 330 godzin przedmiotów oraz odbyła 240 godzin praktyk zawodowych w zakresie wskazanym rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 stycznia 2008 r. w sprawie specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego realizowanej w szkołach wyższych (Dz. U. z 2008 r. Nr.27, poz.158). Prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia do 3 lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)