Specjalistka / Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OG
  • Żarów, dolnośląskie pow. świdnicki

Handlowiec

Umowa o pracę

Opis stanowiska
Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.
Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu sprzedaży. Do jej obowiązków będzie należało:

- Wsparcie procesu przygotowania ofert.
- Aktualizacja informacji w bazie CRM.
- Komunikacja mailowa z klientem i przedstawicielami handlowymi.
- Udział w procesie przygotowania kosztorysów do ofert.
- Wsparcie obsługi zapytań i zamówień sprzedażowych.
- Obsługa procesu zakupu towarów handlowych.
- Przygotowywanie i aktualizowanie raportów sprzedażowych.

Wymagania stanowiska

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1).
- Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.
- Mile widziane wykształcenie wyższe.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Interesującą pracę zapewniającą wyzwania i samorealizację.
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów i podejmowania inicjatyw.
- Pracę w przyjaznej atmosferze.
- Dofinansowanie posiłków.
- Opieka medyczna.
- Program sportowy Multisport.
- Szkolenia i kursy na koszt pracodawcy.
- Program poleceń pracowniczych.
- Ubezpieczenie grupowe.
- Benefity pozapłacowe.
- Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.
- Bony świąteczne 2x w roku.
- Wycieczki krajowe i zagraniczne.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)