Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Grójcu
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie inspektoratu oraz w terenie na obszarze powiatu, wyjazdy służbowe, kontrole w terenie, praca przy komputerze, kierowanie samochodem służbowym, budynek niedostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Będzie przeprowadzała kontrole podmiotów nadzorowanych przez Inspekcję Weterynaryjną, prowadziła dokumentację i wymaganą sprawozdawczość, pobierała i przyjmowała próbki do badań w ramach nadzoru nad bezpieczeństwem żywności.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Znajomość aktualnych przepisów weterynaryjnych oraz kodeksu postępowania administracyjnego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)