• Kętrzyn, warmińsko-mazurskie pow. kętrzyński

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: - posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie,
    - o nieposzlakowanej opinii,
    - niekarana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    - korzystająca w pełni z praw publicznych,
    - posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe - od dnia 01.10.2023r. kandydaci mający ukończone 18 lat, będący uczniami ostatniego roku szkoły ponadpodstawowej (czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, dwuletniej branżowej szkoły II stopnia) nieposiadający w dniu rozpoczęcia postępowania kwalifikacyjnego dokumentów stwierdzających wykształcenie będą mogli je dostarczyć przed przyjęciem do służby,
    - posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych,
    - gotowa podporządkować się szczególnej dyscyplinie,
    - dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
    - mająca odbytą zasadniczą służbę wojskową albo po przeniesieniu do rezerwy (warunku, o którym mowa, nie stosuje się do kobiet, poborowych kierowanych do służby kandydackiej za zgodą organów wojskowych oraz absolwentów szkół wyższych), od dnia 01.10.2023r. kandydaci mający ukończone 18 lat, będący uczniami ostatniego roku szkoły ponadpodstawowej (czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, dwuletniej branżowej szkoły II stopnia) nieposiadający uregulowanego stosunku do służby wojskowej w dniu rozpoczęcia postępowania kwalifikacyjnego dokumentów stwierdzających uregulowany stosunek do służby wojskowej będą mogli je dostarczyć przed przyjęciem do służby,
    - która pozytywnie zaliczy procedurę kwalifikacyjną.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 796,9 do 6 667,4 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)