Przedstawiciel handlowy

  • Katowice, śląskie

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Ta praca jest dla ciebie jeśli: Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty; Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania; Lubisz oferować innym uczciwe i opłacalne rozwiązania; Chętnie przyswajasz nową wiedzę i chcesz się rozwijać; Jesteś zdeterminowany; Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 do 2 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie WYŁĄCZNIE PROWIZYJNE: od 1000 do 2000 zł/brutto prowizji za podpisanie umowy o wartości 4kV (wysokość prowizji jest ustalana przez przedstawiciela handlowego). Praca na umowę zlecenie na min. 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)