Inżynier budowy - kielce

  • Kielce, świętokrzyskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Przygotowanie i koordynacja procesu budowy.Weryfikacja dokumentacji wykonawczej. Przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert. Przygotowywanie zamówień, zleceń i umów podwykonawczych. Bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Projektu w zakresie realizacji budowy. Praca stacjonarna.
    Pracodawca oferuje: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Możliwość dalszego rozwoju zawodowego; Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon; Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).
    ; Wykształcenie wyższe budowlane, min. inżynier / osoby bezpośrednio po studiach, nie posiadające jeszcze uprawnień budowlanych.Umiejętność pracy w zespole. Umiejętność negocjacji. Ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP. Praktyczna umiejętność obsługi programów: MS OFFICE, AUTOCAD, NORMA PRO- mile widziane. Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu. Dyspozycyjność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)