Monter stalowych elementów budowlanych - kielce

  • Kielce, świętokrzyskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym na wydziale produkcyjnym, transport gotowych elementów za pomocą suwnic.
    Pracodawca oferuje:stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,praca w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22,atrakcyjne wynagrodzenie,premię za polecenie pracownika,dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku, prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny, dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym), możliwość dalszego rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach zawodowych,możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.
    ;co najmniej 2-letniego doświadczenia przy składaniu i montażu stalowych elementów budowlanych, uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego (uprawnienia UDT), aktualny certyfikat spawalniczy (MIG/MAG), zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów. Mile widziane uprawnienie do obsługi palnika acetylenowo.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)