Pracownik gospodarczy

  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: niekaralność
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Obsługa urządzeń: kosiarka SP.COMBI 48SB 550, myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control, zamiatarka ręcznna, zbieracz liści, odśnieżarka, wózek platformowy siatkowy na kołach pneumatycznych STACH. Kandydat nie może być karany i nie może widnieć w Krajowym Rejestrze Karnym co będzie stwierdzone na podstawie zaświadczenia o niekaralności z KRK. Kandydat musi posiadać status osoby bezrobotnej na podstawie skierowania z Powiatowego Urzędu Pracy, zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy Dz.U. z 2023r. poz. 735 z późn.zm.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 060,5 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)