Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Kasjer

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- Pozyskiwanie nowych Klientów.
- Prezentowanie oferty handlowej firmy.
- Negocjowanie zasad współpracy.
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.
- Rozpoznanie potrzeb Klienta, charakteru wytwarzanych przez niego odpadów.
- Opieka nad Klientami firmy.
- Odpowiedzialność za realizację założonego planu sprzedaży.
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasze wymagania
- Doświadczenie zawodowe w pracy Przedstawiciela Handlowego.
- Znajomość rynku odpadów i zagadnień z tym związanych.
- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
- Wysokie umiejętności interpersonalne.
- Czynne prawo jazdy kat. B.
- Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe).

Mile widziane
- Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.
- Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług z branży odpadowej lub FMGC.

To oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Narzędzia do pracy: laptop, telefon i samochód służbowy.
- Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
- Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
- Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego bliskich.
- Zniżki na usługi firmy.
- Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS.

Benefity
- dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie na życie
- elastyczny czas pracy
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- spotkania integracyjne
- preferencyjne pożyczki
- kawa / herbata
- parking dla pracowników
- dofinansowanie wypoczynku
- dofinansowanie wakacji dzieci
- inicjatywy dobroczynne
- pikniki rodzinne

Proszę o aplikację przez adres mailowy @ lub przez link do interaktywnego formularza:

Nowoczesny Zakład Recyklingu działający na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego od 2000 roku.
Zgodnie z wymogami prawa i normami ochrony środowiska, prowadzimy innowacyjną instalację zagospodarowania odpadów komunalnych.
Odbieramy i przekazujemy do recyklingu wybrane frakcje odpadów.
Dołącz do Naszego Zespołu i razem z Nami realizuj wizję świata opartego na ekologii i poszanowaniu ludzi oraz środowiska.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)