Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
LUKSMANN HR

Rekruter – konsultant telefoniczny - praca w dziale usług HR – centrum Wrocławia

  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego działającą na rynku w zakresie doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. W związku z rozwojem naszej firmy, chcielibyśmy powiększyć nasz zespół o grono specjalistów, chcących rozwijać swoją karierę zawodową na stanowiskach związanych z obsługą klienta oraz branżą HR.
Obecnie poszukujemy energicznej osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • praca polega głównie na przeprowadzaniu przychodzących połączeń telefonicznych z zainteresowanymi kandydatami, proponowanie ofert pracy w Niemczech
  • telefoniczne oraz mailowe przedstawianie ofert pracy kandydatom szukającym pracy w Niemczech
  • weryfikacja kwalifikacji kandydatów

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • Szkolenie przed przystąpieniem do pracy oraz zapoznanie z narzędziami rekrutacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od wyników pracownika, od 3500 zł do 7000 zł netto), premie świąteczne i premie uznaniowe
  • Praca w młodym, sympatycznym zespole
  • Praca w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w wieżowcu z widokiem na panoramę miasta
  • Narzędzia pracy: służbowy laptop i telefon, odpowiednie systemy i narzędzia do rekrutacji
  • premie świąteczne, imprezy integracyjne

Wymagania:

  • Motywacja, pracowitość i chęć do realizowania postawionych celów – warunek konieczny
  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży - warunek konieczny ( nie wymagamy doświadczenia w rekrutacji). Jeśli sprzedawałeś/aś jakiekolwiek produkty lub usługi przez telefon, na pewno masz odpowiednie umiejętności na proponowane stanowisko :) )
  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów
  • Dyspozycyjność w godzinach od 9.00 do 17.00 - praca w biurze w centrum Wrocławia (okolice Placu Jana Pawła)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w j. polskim wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres: Aplikuj