• Sulejówek, mazowieckie pow. miński

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: Malarz budowlany
  • Zawody: Malarz budowlany (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - Malarz. Umiejętność utrzymania porządku w miejscu pracy. Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    - wykonywanie prac konserwacyjnych w budynku;
    - wykonywanie robót pomocniczych - towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych i stalowych;
    - wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów, elewacji,
    - wykonywanie stolarki budowlanej, konstrukcji drewnianych i stalowych;
    - wykonywanie wypraw gipsowych,
    - szpachlowanie;
    - malowanie.

    Praca w godz. 7:00-14:35.

    [Zgłoszenia: e-mail: monika.rudnicka@centrumzagorze.pl, tel. 22 468 24 15]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)