Nauczyciel edukacji przedszkolnej (o)

  • Tarnów, małopolskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunkowe, mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość języków obcych, łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi, umiejętność pracy z dziećmi. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w przedziale godz.: 6.00 - 17.00 (system zmianowy). Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie: od 5 208 zł brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego + dodatek stażowy. Kontakt: Zespół Szkolno-Przedszkolny Sacre' Coeur w Tarnowie, ul. Pszenna 3, 33-101 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 626 75 35, CV można przesyłać na adres e-mail: szkola.sc@gmail.com.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 208 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od stropnia awansu zawodowego + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)