Samodzielna księgowa

biuro
  • Poznań, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

W ramach umowy o pracę zatrudnię na pełny etat osobę na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA

miejsce pracy: centrum Poznania

Twój zakres obowiązków

· Prowadzenie pełnej księgowości firmy,

· Księgowanie dokumentów (faktury, polisy, wyciągi bankowe, raporty kasowe),

· Ewidencja środków trwałych, amortyzacja, rozliczanie delegacji, uzgadnianie kont

· Udział w przygotowywaniu deklaracji VAT, uzgadnianie rejestrów VAT,

· Sporządzanie sprawozdań GUS,

· Pomoc w prostych sprawach kadrowych,

· Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

Wymagania

· Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, KPIR, ryczałt, kadry i płace

· Znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,

· Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe,

· Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

· Sumienność, samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych,

· Bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)