Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
GoWork.pl

Młodszy specjalista ds. administracji

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

GoWork.pl to firma szkoleniowo – edukacyjna, istniejąca na rynku polskim od 2004 roku. Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak m.in. szkolenia, rekrutacja i selekcja kandydatów, budowanie wizerunku pracodawcy oraz kształcenie policealne. Ponadto prowadzimy Portal Pracy, wspieramy Klientów w działaniach Employer Brandingowych. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Szkoła Policealna GoWork.pl to jedna z największych sieci szkół policealnych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość kształcenia i innowacyjne podejście do nauki. Szkoła Policealna GoWork.pl w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko: młodszy specjalista ds. administracji

Obowiązki

  • Obsługa klientów (nauczycieli, słuchaczy oraz osób rekrutujących się).
  • Czuwanie nad sprawnym przebiegiem rekrutacji do szkoły.
  • Prowadzenie działań na rzecz pozytywnego wizerunku Szkoły.
  • Prowadzenie dokumentacji szkolnej.
  • Przygotowanie i udział w egzaminach państwowych.
  • Organizacja pracy biura.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.
  • Umiejętność samodzielnego reagowania na sytuacje problemowe.
  • Dobra organizacja czasu pracy w zależności od etapu rekrutacji i roku szkolnego.

Oferujemy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoWork.pl 00-838 Warszawa Prosta 69, NIP: 7010422232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.