Nauczyciel

  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika
  • Zawody: Nauczyciel w placówkach pozaszkolnych (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: opieka nad dziećmi,prowadzenie zajęć dydaktycznych, doświadczenie w pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowane kierunki: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, edukacja wczesnoszkolna), doświadczenie w pracy z dizećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem, umiejętność tworzenia inspirujących i angażujących zajęć dostosowanych do potrzeb różnorodnych grup wiekowych i poziomów umiejętności, doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność pracy w zespole, kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie w procesie nauczania dzieci.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)