OPERATOR CNC

ServiceJobs sp. z o.o.
  • Żagań, lubuskie pow. żagański

Inżynier

Umowa o pracę

Agencja pracy ServiceJobs sp. z o.o dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: OPERATOR CNC

OFERUJEMY:
- umowa o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności:
- osoby z doświadczeniem samodzielne, umiejące programować i obsługiwać maszyny samodzielnie od 6 do 9 tys netto
- osoby niesamodzielne z małym doświadczeniem znające rysunek techniczny do 5500 netto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa i programowanie maszyn CNC
- Dobór i kontrola parametrów
- Dokonywanie pomiarów detali
- Kontrola jakości wykonywanych produktów
- Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym
- Przestrzeganie norm bezpieczeństwa
- Współpraca zespołowa
- Praca zmianowa (8 godzin dziennie pracy)

WYMAGANIA:

Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
- Mile widziane wykształcenie techniczne
- Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie
- Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)