Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024

Monter- praca w delegacji

  • Turek, wielkopolskie pow. turecki

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Tincors Sp. z o.o.

Tincors to profesjonalna i nowoczesna firma zajmująca się montażem maszyn na terenie całej Europy. Naszą specjalnością są kompleksowe realizacje, które obejmują demontaż, transport, rozładunek i montaż w nowej lokalizacji. Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska monterskie do projektów na terenie Niemiec

Obowiązki

  • Praca przy demontażu/montażu maszyn i konstrukcji stalowych,
  • Montaż koryt kablowych,
  • Prace demontażowe,
  • Manualne skręcanie elementów maszyn i konstrukcji stalowych,
  • Praca przy załadunku,
  • Sporadyczna praca na wysokości pow. 3 metrów

Wymagania

  • Język niemiecki/ angielski min. B1
  • Min. 1 rok doświadczenia przy pracach montażowych.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Chęć do pracy w delegacji.
  • Otwartość na nowe wyzwania.
  • Uprawnienia UDT na podnośniki koszowe lub wózki widłowe - mile widziane.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (widełki w netto)
  • Ciekawe projekty na terenie całej Polski.
  • Prace w zgranych zespołach.
  • Możliwość nabycia doświadczenia w branży przemysłowej.
  • Zakwaterowanie.
  • Transport do miejsca pracy i przejazdy.