Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Itzu Jobs Polska sp zoo

Kierownik Projektu (Automatyka)

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Nadzór i prowadzenie projektów (definiowanie zakresu, budżetowanie, nadzór nad dokumentacją, tworzenie zespołów projektowych, delegowanie zadań),
  • Terminowe wdrażanie przydzielonych projektów według zaakceptowanych wymagań, harmonogramu i budżetu,
  • Tworzenie harmonogramu projektu,
  • Monitorowanie i aktualizacja stanu zasobów zaalokowanych do projektów,
  • Raportowanie stanu realizacji projektów i przygotowywanie zestawień oraz analiz do przełożonego,
  • Udział w doskonaleniu wewnętrznej metodyki zarządzania projektami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata,
  • Doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej i automatyzacji przemysłu będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność syntezy danych, sprawnego formułowania wniosków oraz proponowania i projektowania rozwiązań,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami i techniki oprogramowania wspierającego oraz systematyzującego działania nad projektem (np. MS Project, Ganttic, inne systemy ERP),
  • Umiejętność koordynowania działań wieloosobowego zespołu, zarządzanie zasobami,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za kompleksową i całościową realizację powierzonych zadań.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Duża samodzielność i zaangażowanie w realizacji podjętych zadań,
  • Wysoka kultura osobista, asertywność, umiejętności mediacyjne

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju w branży automatyzacji i robotyzacji przemysłu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
  • Współpraca z doświadczonym, ambitnym zespołem inżynierów
  • Samodzielne prowadzenie projektów,
  • Możliwość rozwoju oraz kreatywnego myślenia,
  • Elastyczny czas pracy.