Specjalista w zakresie pedagogiki w ii opiniodawczym zespole sądowych specjalistów sądu okręgowego w

  • Mrągowo, warmińsko-mazurskie pow. mrągowski

Pedagog

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Zawody: Pedagog (wymagany staż - lata: 3)
  • Inne wymagania: 1) pełna zdolność do czynności prawnych;
    2) posiadanie przez kandydata obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwa innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje kandydatowi prawo
    podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach;
    3) nieposzlakowana opinia;
    4) kandydat nie został skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    5) przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    6) stan zdrowia kandydata pozwala na zatrudnienie na stanowisku specjalisty;
    7) ukończone studia wyższe z zakresu pedagogiki w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskany tytuł zawodowego magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu pedagogiki uznane w Rzeczypospolitej Polskiej oraz co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie
    rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letni staż pracy w szkole, przedszkolu lub placówce oświatowo-wychowawczej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 385 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wszystkie informacje o konkursie dostępne na stronie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)