Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

KASJER SPRZEDAWCA

monikabrnds
  • Gliwice, śląskie

Kasjer

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: kasjer – sprzedawca.
ZADANIA:
-obsługa klientów
-obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
-rozliczenie kasjerskie na koniec zmiany
-prace organizacyjne na linii kasjerskie
-wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Oferujemy

• umowę zlecenie
• stawkę godzinową 27,70zł brutto/godzinę (dla studentów brutto=netto)
• perspektywa pewnego i długoterminowego zatrudnienia
• grafik dopasowany do Twoich potrzeb
• dla Zainteresowanych WYPŁATY TYGODNIOWE lub miesięczne
• szkolenie stanowiskowe
• zdobycie nowego doświadczenia
• wsparcie koordynatora
• możliwość pracy od zaraz
Wymagania względem kandydatów:
AKTUALNA! książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych i/lub orzeczenie o zdolności do pracy na ww stanowisku.

Wyślij CV odezwiemy się!