Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Murarz pieców przemysłowych

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Murarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Rozbudź w sobie ogień i dołącz do firmy, która jest liderem w segmencie materiałów ogniotrwałych.

Nie boisz się fizycznej pracy i chcesz pracować na I zmianę?

aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści murarz

504 133 893

Zakres obowiązków

  • prace murarskie oraz prace serwisowe wyłożeń ogniotrwałych
  • aktywny udział w projektach związanych z nowymi lub modernizowanymi urządzeniami cieplnymi
  • współpraca z suwnicowymi oraz mistrzami
  • przestrzeganie obowiązujących standardów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • doświadczenia w przemyśle ciężkim, murowaniu lub pracy na produkcji
  • chęci do nauki
  • UDT na suwnicę lub wózki widłowe - mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • prace w systemie I zmianowym
  • pracę na terenie Huty Katowice w Dąbrowie Górniczej
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • możliwość brania udziału w ciekawych projektach związanych z instalacjami, remontami i serwisem wyłożeń ogniotrwałych

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.