Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Mechanik - Monter - Ślusarz

  • Poznań, wielkopolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obróbka elementów mechanicznych
  • Montaż podzespołów mechanicznych i optycznych
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego w oparciu o prawidłowe wykonywanie czynności w cyklu produkcyjnym
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie - preferowane kierunki szkół technicznych i zawodowych: ślusarz, technik mechanik, technik mechatronik lub pokrewne
  • Doświadczenie (min. 2 lata) w wykonywaniu/montażu konstrukcji mechanicznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i eksploatacyjną
  • Umiejętność dobierania narzędzi, maszyn i urządzeń do realizowanych zadań
  • Umiejętność posługiwania się prostymi przyborami, przyrządami i narzędziami w zakresie obróbki materiałów (wiertarka, szlifierka, suwmiarka, itp.)
  • Znajomość prac ślusarskich i obróbki skrawaniem
  • Umiejętność montażu i obsługi maszyn i urządzeń
  • Sumienność, staranność, solidność, dokładność, cierpliwość, odpowiedzialność, umiejętność prowadzenia własnej pracy w wysokim reżimie jakościowym
  • Przestrzeganie zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

To oferujemy

  • Długoterminową i stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów, w kreatywnym środowisku i w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i udział w szkoleniach
  • Pracę na jedną zmianę
  • Możliwość uczestnictwa w PPK
  • Miejsce pracy Poznań
  • Bezpłatny parking

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Airoptic Sp. z o.o. 61-612 Poznań Rubież 46B, NIP: 7811858683 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.