Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Olimp Labs

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Sieciowych - Sieci Apteczne

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Systematyczne wizyty w sieciach aptecznych ( zgodnie ze standardem Firmy )
  • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu Dystrybucji Numerycznej u powierzonych Klientów
  • Efektywne zarządzanie budżetem promocyjnym
  • Systematyczna analiza efektywności swoich działań
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji oraz rozliczeń klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3 letnie doświadczenie we współpracy z sieciami aptecznymi na stanowisku Key Account Manager
  • Doświadczenie we współpracy z e-commerce
  • Znajomość narzędzi rynkowych i umiejętność analizy ich efektywności
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji kontraktowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu P&L
  • Umiejętność analizowania danych rynkowych
  • Znajomość MS Excel
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport, kartę Lunchową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku