Specjalista ds. marketingu

  • Kielce, świętokrzyskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: Mile widziane:
    Swoboda działania w social media marketingu,doświadczenie w marketingu usług,sprawna obsługa programu graficznego, np. Adobe Illustrator / Photoshop.
    Co od nas otrzymasz?
    Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,umowę o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie za realizację wyznaczonych celów,szkolenia marketingowe u najlepszych specjalistów na rynku,prawdziwy wpływ na działalność firmy oraz poziom swojego wynagrodzenia,wdrożenie i wsparcie nie zostawimy Cię na pierwszej linii frontu bez przygotowania,wsparcie niezwykle zgranego zespołu, z którym będziesz mógł przeprowadzać częste burze mózgów.

    Silne zorientowanie na realizację założonych celów, determinacja,Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze marketingu,Umiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów,Zainteresowanie nowoczesnym, kreatywnym podejściem do marketingu,Znajomość obsługi CMS WordPress,Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności,
    Zakres działań:
    Planowanie i realizacja działań marketingowych dla usług edukacyjnych,bieżąca kontrola realizacji planu zapisów do szkół,nadzór nad pracą współpracujących z Pro Civitas agencji digitalowych,analiza danych marketingowych: obsługa leadów, koszty kampanii reklamowych, SEO itp.aktualizacja strony www (WordPress),wyceny i pozyskiwanie dostawców usług oraz produktów marketingowych,współpraca z przełożonym oraz agencją social media w zakresie kampanii marketingowych i sprzedażowych,generowanie nowych inicjatyw marketingowych,
    pozyskiwanie partnerów z sektora biznesu do współpracy ze szkołami oraz ośrodkiem szkoleniowym.
    Pro Civitas to lider edukacji w województwie świętokrzyskim. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne kierunki w szkołach policealnych, kursy oraz szkolenia online.
    Obecnie do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy Specjalisty ds. marketingu.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację działań marketingowych dla Pro.
    Masz się czym pochwalić? Pokaż nam swoje doświadczenie w CV, a siebie w Liście Motywacyjnym.
    W temacie koniecznie napisz: Marketing w Pro.
    Klauzula poufności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)