Sekretarz szkoły / specjalista ds. obsługi słuchaczy

  • Kielce, świętokrzyskie

Sekretarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta,umiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów,przyjemna i nienaganna prezencja,umiejętność pracy pod presją czasu,odpowiedzialność, uczciwość i sumienność,doświadczenie w pracy w branży edukacyjnej (szczególnie w szkole policealnej) będzie dodatkowym atutem!
    Jakie zadania czekają na Ciebie, po dołączeniu do Pro Civitas?
    Prowadzenie rekrutacji słuchaczy do szkół oraz na szkolenia, w tym prowadzeniem telefonicznych akcji wychodzących.Realizowaniem planów sprzedażowych.Obsługiwaniem słuchaczy zgodnie ze standardami firmy.Prowadzeniem dokumentacji sekretariatu szkoły.
    Szukamy Ciebie, jeżeli:
    Bardzo lubisz pracę z ludźmi,jesteś odważny w bezpośredniej rozmowie i kontakcie przez telefon,nie boisz się aktywnie pozyskiwać klientów i cele sprzedażowe nie są Ci obce,lubisz różnorodne zadania w pracy.
    Pro Civitas Szkoły dla dorosłych, szkolenia oraz studia podyplomowe to intensywnie rozwijająca się firma z branży edukacyjnej. W Pro Civitas wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy.
    Klauzula poufności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)