• Kielce, świętokrzyskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe (w tym szkolenia).Praca w zawodzie, którego dotyczy nauczanie minimum 1 rok.Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć.
    Zakres działań:
    Zapewnienie najwyższej jakości prowadzonych zajęć.Przygotowywanie materiałów dydaktycznych na zajęcia (skrypty, prezentacje, studia przypadku).Prowadzenie zajęć w sposób efektywny i inspirujący, zmierzający do bardzo dobrego przygotowania słuchaczy Pro Civitas do pracy w wybranym zawodzie.
    Korzyści:
    Niezbędne, nowoczesne, narzędzia pracy: telefon, projektory, flipcharty, ekrany dotykowe Samsung Flip!Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Pro Civitas.
    Pro Civitas Szkoły dla dorosłych, szkolenia oraz studia podyplomowe to intensywnie rozwijająca się firma z branży edukacyjnej. W Pro Civitas wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy.
    Klauzula poufności
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 35 do 70 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)